Návštěvní kniha

Napsat zprávu

Bartošová

Dobrý den.

Velmi nás mrzí vaše nespokojenost. Ze strany personálu, bohužel k pochybení nedošlo. Veškeré informace o akcích, rozvozech a cenách, najdete na www.pizza-trutnov.cz.

S pozdravem, David Suk

Dobrý den. Objednali jsme si velkou pizzu (2 půlky) telefonicky v domnění, že uplatníme akci "zlatá hodinka". Při placení mi slečna naúčtovala 350 korun. Akce zlatá hodinka prý platí jen pro jednodruhové pizzy - ale to vám samozřejmě dopředu nikdo neřekne, ani neupozorní. Ale druhá věc, která mě tedy překvapila víc - cena! Donedávna jsme na rozvor domů při objednání velké pizzy (2 druhy) platili max 245 kč. Nyní jsem platila 2 půlky za cenu 2 velkých pizz. Takže kdybych si bývala objednala dvě velké pizzy, vlastně bych na tom vydělala. Na můj dotaz slečna pokrčila rameny a přitakala,že to je tak, že půlka je drahá jak celá, ale že to nesmějí zákazníkům říkat!!! Musím říct, že si ráda zaplatím za dobré jídlo, ale tohle zavání lichvou. Nic jiného než hnusné tahání peněz z lidí. Za tyto peníze bych měla dvě menu i s polívkou v restauraci. To je naposledy, kdy jsem u vás něco objednala.

Martin

Dobrý den dnes jsem u vás zkusil akci ZLATÁ HODINKA v čase 14,31h objednal jsem si 1/2 pizza Capone a 1/2 pizza Quatro formaggi za cenu s krabicí 250,- Po zaplacení mi slečna Míša na dotaz proč není sleva v čase zlaté hodinky řekla,že na mou objednávku se akce nevztahuje protože mám dvě půlky takže fakt SUPER ZLATÁ HODINKA !!!!! Mohla mě přinejmenším upozornit před platební transakcí a né až po zaplacení.Jinak pizzu jsem si i tak koupil a musím pochválit její kvalitu.Hodnotím li produkt známka 2 jednání obsluhy 4 nebo je to prostě tah majitele????Dle mého pizza jako pizza jestli je celá nebo ze dvou 1/2 asi to holt nechápu.

Antonín

Dobrý den! :-) Chci velice pochválit Vaše služby!Dne 15.11. jsme si objednali s přítelkýní pizzy,neměli chybu!Dovážka v čas a zážitek z kvality k nezaplacení ;-) dnes jsme znovu objednali :-) Jen tak dál ;-)

Lída

Včera jsem objednávala kupu pizz pro oddíl. A musím jen chválit. Pizza vynikající, dovoz přesně na čas a vše naprosto v pořádku. Děkujeme