Soutěž s Pizza Express Trutnov o zájezd na Bali pro 2 osoby na 10 nocí v hodnotě 100.000,- Kč

Soutěž pořádá společnost Pizza Express CZ Ltd. Czech republic branch, organizační složka IČ 02330946, ve spolupráci s partnerem soutěže www.tropickyrajbali.cz

Podmínky soutěže:

1. Soutěže se může zůčastnit každý zákazník Pizza Express Trutnov ( provozovna v OD Kaufland, Horská 647, 541 01 Trutnov a provozovna Albert, Žižkova 515, 54101 Trutnov ), starší 18 let a který bude mít účtenku v hodnotě vyšší než 500,- Kč. ( tzn. 501,- a více ) vydanou za nákup v provozovnách Pizza Express Trutnov.

2. Soutěž začíná 1.3.2019 a končí 30.9.2019. Registrovat lze pouze účtenky s uvedeným datem v rozsahu těchto termínů.

3. Podmínkou registrace do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře pod tímto textem.

4. Zákazník, se může registrovat opakovaně. Jedna účtenka, může být použita pouze pro jednu registraci. Uvedení nepřesných, neúplných nebo nepravdivých údajů, je důvod pro vyřazení ze soutěže.

5. Výhra zahrnuje: zajištěný a uhrazený pobyt na 10 nocí se snídaní pro 2 osoby v soukromé vile na Bali v Indonésii, uhrazení zpátečních letenek v turistické třídě Praha – Denpasar – Praha, transfer z letiště a zpět na ostrově Bali v termínu který bude upřesněn s výhercem.

6. Výhra nezahrnuje: cestovní pojištění, stravování mimo uvedený rozsah v bodě 5., náklady na výlety v místě pobytu, náklady na rezervaci letenky ve vyšší cestovní třídě a další náklady výherce spojené s cestou.

7. Losování výherce proběhne po ukončení soutěže 30.9.2019, a to nejpozději do 4.10.2019, za účasti notáře.

8. Z důvodu zásahu vyšší moci, si pořadatel soutěže vyhrazuje právo na provedení změn.

V případě dotazů se obracejte na informační e-mail: pizzatrutnov@seznam.cz

Přesnější informace o místě pobytu na Bali najdete na www.tropickyrajbali.cz a na Facebooku. Tam už na vás bude čekat Míša a Niko, kteří se o vás budou v době pobytu starat a mají pro vás připravené překvapení.

Registrační formulář
Souhlasím se zpracováním osobních ůdajů